Yeni Sezon Pig – Temmuz 2011

Ve yine o güzel dönemlerden birisi geldi. Yani Pig’ler depomuza iniş yaptı buda demek oluyor ki bir kaç gün içerisinde mağazalarda. Hatta siz bunu okurken bazılarına varmış olucak. Bu şirin ve sinsi şeyleri alıp beslemek isteyeceksiniz. Hepsinin birer yuvaya ihtiyacı var.

Geyik kısmını geçtikten sonra… Çok başarılı pig ürünleri mevcut.

Örneğin Pig Jaguar serisi rulmanlar. Teflondan yapılmış ve sıcağa çok dayanıklı. Buda demek oluyorki rulman daha dayanıklı ve bide hızlı. Kaykayınızla sinsice vede hızlıca dolaşmanız için bir nevi ninja assassin olmak için gerekli bir edavat.

Diğer bir örnek paftalı tool. Nasıl yani? Evet diğelim ki truck dişleri eridi birbirne girdi ve somunu takamıyorsunuz. Ne yapacaksınız. Pig toolunuzu alıp tam ortasında ki garip yuvarlağa denk getriceksiniz truckın dişlerini, sonrada çevireceksiniz ve karşınızda tertemiz dişler.

Tabi tabi unutulmaması gereken diğer yeni bir Pig. Pig delikli zımpara. Delikli zımparamı olur demeyin bu delikler sayesinde hava kabarcıklarıyla uğraşmıyorsunuz.

Sonra gelelim asıl konuya. Tekerlek. Evet tekerlek bulundu. Pig firması buldu. Fazladan geyiğe dalmadan Pig’in 3 boyut gibi değişik teknolojileri var, sonra street cores var (hızlıca okuyunca ne işe yaradığı zaten kelime oyunu ile anlatılmış).

Evet bunlar ve daha fazlası hemen şuaracıktaki linkteki mağazalarda mevcut.

https://sbcspor.com/nereden-alirim/bayiler/

Sadece bu kadarda değil isterseniz ürünlerin fotolarının ve fiyatlarının olduğu bu linkte yanında hediye.

https://sbcspor.com/urunler/kaykay-ve-kaykayla-ilgili-hersey/pig-tekerlek-rulman-ve-aksesuar/

 Ve Gitmeden önce bu şarkıyla gününüz strese girmesin neşelensin diye umuyoruz.

http://fizy.com/#s/24m2fu

Evet birde şu fotolar vardı Pig Tr flow kaykaycısı Mehmet Gündüz ile Pig Street Cores tekerleri (tamı tamına 101 a vede 53 mm. kababanga)

 

Leave a Reply