Yeni Sezon Foundation – Temmuz 2011

Foundation dendimi biz bir duruyoruz. İnsnalarda genelde duruyor ” aa bunun üzerinde niye Türk Bayrağı” var diyorlar. Aslında yok tesadüf. Her neyse olay şu ki Tod Swank’ın 1986 yılında kuruduğu o mis gibi marka her geçen gün biraz daha serpildi ve bir dünya devi oldu. Tabi bizde boş durmadık bu harika markanın dağıtımcılığını alıp Türk kaykacısıyla en harika ortamda buluşturalım dedik. Demek ile kalmadık yaptık. Forundation’nun yeni sezon ürünleri şu anda son hızla kaykay mağazalarına doğru yol almakta.

Foundation’nun ürünlerini şu paragrafın sonunda ki linke tıkladıktan sonra görmüş olduğunuz linke tıklayarak bilgisayara indir ibaresinide tıklarsanız güzel bilgisayarınızda güzel bir word dosyası oluşacak. İşte o dosyada Foundation’nın gizemli dünyasını bulabilirsiniz.   https://sbcspor.com/urunler/kaykay-ve-kaykayla-ilgili-hersey/foundation-urunleri/

Bu kadarda değil ayrıca hemen şu linkte Foundation’nun yarışmaları allak bullak eden çok acayip iyi olan takımını yakından tanıyabilirsiniz. https://sbcspor.com/sporcularimiz/yurtdisi/foundation-takimi/

Ve burdada Foundation ile ilgili gerekli bilgiler mevcut.  https://sbcspor.com/2011/02/18/foundation/

Tabi ki bu güzelim mağazalarda bulunabiliyor: https://sbcspor.com/nereden-alirim/bayiler/

Hepsinden öte 1-2 hafta içerisinde bu çok acayip harika markanın çok acayip harika olan Türk flowunun bir videosu buralarda biyerde sizi bekliyor olacak.

Ayrıca gitmeden önce sizlerle birde eğlenceli gibi olan bir şarkı paylaşalım ki yaz sıcaklarınız daha bir çekilir hale gelsin.

http://fizy.com/#s/1d38qt

Gitmeden hemen önce ise Duffmaannnn

Tabi bide Facebook fotoları vardı

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150723600495089.708904.421183375088&type=1

Leave a Reply