Darkstar Abnormal Serisi Geldi

Darkstar Abnormal Serisi Geldi

Darkstar Abnormal Serisi Geldi hem de 4 farklı model ve boyutu ile. Aşağıda fotoğraflara tıklayarak ürünlere gidebilir ve detaylı inceleme yapabilirsiniz. Tüm Abnormallerin yanında griptape ve sticker paketi hediye.

Bazı şeyler normal değildir. Bazen normal olan anormaldir.

 

 

Özellikler:
Darkstar deckleri üretilirken her birisi ayrı ve kendisine özel bir kalıptadır. Bu kalıp teknolojisi sayesinde Darkstar’ın her decki mükemmel eğimlidir . Burada bahsi geçen Darkstar deck %100 Kanada Akça ağacı ile üretiliyor ve ayrıca decki oluşturan katmanlar arasında dünyanın en iyi yapıştırıcısı olan Resin Epoxy var. Buda Darkstar decklere uzun bir ömür ve harika bir pop sağlar.
REGROWTH: Regrowth Darkstar’ın dahil olduğu bir sosyal sorumluluk projesidir. Yani Darkstar, decklerini üretirken, kestikleri her ağacın yerine iki tane fidan dikiyor
Darkstar Tarihi:
Darkstar profesyonel kaykaycı Chet Thomas tarafından 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana duruşunu bozmadan çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bunun en büyük sebebi ürettiği tahta ve tekerlekler en üst kalite olmasından kaynaklanır. Aynı zamanda Darkstar kaykay dünyasının en elit takımlarından birisine sahiptir.

Kaykay Nasıl Seçiliyor bu yazıda Sık sorulan sorular ve cevapları. 

Kaykay Dersleri-Kaykaya başlıyorum

Kaykayın Temeli Ollie Nasıl Yapılır?

Tüm video arşivi için SBC YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz

Emre Töre mutlu. Neden mi? Çünkü evet o deck bir Darkstar abnormal