Category Archives

  Aggressive Skate (agresif paten)

 • All

Agresif paten, Paten videoları, paten Özellikleri, Eğitimler

 • Yeni Razors’lar Geldi

  Bir çok agresif patenciye göre dünyanın tartışmasız en iyi markası Razors yeni bir kaç ürünü ile Türkiye’ye gelmiş bulunmakta. Tabi bunlardan bir tanesine özel bir yer açmak lazım. Razors Aragon 4 Skate. Elinize almadan nedemek istediğimizi anlamanız biraz zor. Haififliği, dengesi herşeyiyle harika bir paten. Bunun haricinde yeni Cult street gözlerimizi şenlendirdi. Tabi klasik Cult, […]

  Continue Reading
 • Remz ve Razors Türkiye’de

         Dünyanın en büyük agresif paten markalarından Remz ve Razors artık Türkiye’de. Ülkemize toplam 6 model ile girmiş olan bu iki markanın ürünleri yakında tüm mağazalarda şu anda ise  http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Platini_Spor/PATEN-ROLLERBLADE-BUZ-PATENI/   –  http://www.platinispor.com/urunler/agresif-paten-75-syf-1.ktpx  ve http://www.kayakturk.com/Paten-Aggressive-Skate,CA2-61.html  linkleri üzerinden online olarak satın alım yapabilirsiniz.

  Continue Reading
 • 6 Temmuz 2008 – SBC Summer Fest

  6 Temmuz 2008 günü Büyükçekmece Gürpınar kaykay parkında yaptığımız yarışmadan hepimiz büyük keyif aldık. Yarışmanın ilk 3 ü şu şekilde oldu. 1-Arda Sefer 2-Kadir Kandemir 3-Mansur Çakır [nggallery id=49]

  Continue Reading
 • Demetrios George Kimdir?

  Doğum yılı: 1986 Ülke: ABD Ne zamandır USD ile kayıyorsun? İlk paten siparişi verdiğimden bu yana. Hayat boyu USD:). En sevdiğin USD modeli? Legacy Skate. USD’yi senin için özel yapan nedir? USD stili olan bi takım. Aslında bu sporda varolan bir gangster çetesi gibi ve ben bu kadar harika bir çetenin üyesi olmayı seviyorum.

  Continue Reading
 • Colin Kelso Kimdir?

  Doğum yılı: 1985 Ülke: ABD Favori USD modeli? USD carbon USD’yi senin için özel yapan nedir? Takım, ürünler ve yönetim.

  Continue Reading
 • Dominic Sagona Kimdir?

  Doğum Yılı: 1984 Ülke: ABD USD’de kaymaya başladığı tarih: 1999 Favori USD modeli? Dominic Sagona UFS Throne USD’yi senin için özel yapan nedir? K2 yada Rollerblade gibi sıradan bir firma değil. Patencileriyle çok daha fazla ilgileniyor ve onlarla çalışmak oldukça eğlenceli. Ayrıca patenler harika.

  Continue Reading