Category Archives

  Videolar

 • All
 • Vay Youtube Açılmış

  Sevgili kaykay ve paten severler. Geçenlerde farkettik ki Youtube açılmış (ne ara oldu :)) bizde videolarımızı yavaş yavaş Youtube’a taşımaya karar verdik. Sbc spor organizasyonlarını, markalarımızın dünyadaki sporcularını ve bizim Türk lokumu kıvamında ki harika sporcularımızı  izlemek için şu linki takip etmeniz yeterli olacak. http://www.youtube.com/sbcspor

  Continue Reading
 • Eskişehir Kaykay Parkı Açılışı

  Sbc Spor olarak Eskişehir Anadolu üniversitesinde yapılan skatepark açılışına büyük bir onurla sponsor olduk. Bu parkı Eskişehir’e kazandıran Alex Nikola, Muammer Bacanlı ve Anadolu Üniversitesine teşekkür ederiz.   Eskişehir Skatepark Açılış from sbcspor on Vimeo.

  Continue Reading
 • Demetrios George Kimdir?

  Doğum yılı: 1986 Ülke: ABD Ne zamandır USD ile kayıyorsun? İlk paten siparişi verdiğimden bu yana. Hayat boyu USD:). En sevdiğin USD modeli? Legacy Skate. USD’yi senin için özel yapan nedir? USD stili olan bi takım. Aslında bu sporda varolan bir gangster çetesi gibi ve ben bu kadar harika bir çetenin üyesi olmayı seviyorum.

  Continue Reading
 • Colin Kelso Kimdir?

  Doğum yılı: 1985 Ülke: ABD Favori USD modeli? USD carbon USD’yi senin için özel yapan nedir? Takım, ürünler ve yönetim.

  Continue Reading
 • Dominic Sagona Kimdir?

  Doğum Yılı: 1984 Ülke: ABD USD’de kaymaya başladığı tarih: 1999 Favori USD modeli? Dominic Sagona UFS Throne USD’yi senin için özel yapan nedir? K2 yada Rollerblade gibi sıradan bir firma değil. Patencileriyle çok daha fazla ilgileniyor ve onlarla çalışmak oldukça eğlenceli. Ayrıca patenler harika.

  Continue Reading
 • Sean Kelso Kimdir?

  Sean Kelso dünyanın en büyük agresif paten markalarından USD nin takımında ki adı efsane haline gelmiş bir sporcudur. Doğum yılı= 1986   Ülke= Amerika   Favori USD Modeli= Klasik Thorne ve Karbonlar   USD ‘yi senin için özel yapan nedir? Karbonlar şimdiye kadar kaydığım en harika patenler. İnanılmaz hafif ve benim kayış stilime mükemmel şekilde […]

  Continue Reading