Krooked Sonbahar 2021

Krooked Sonbahar 2021

Krooked Sonbahar 2021 tanıtımına hoşgeldiniz. Takımın birebirde aşağıdaki decklerin aynılarını kullandığı bilgisi şurada dursun. İlk olarak kaykay dünyasının en güçlü ve ikonik markalarından Krooked tarihine yakından bakıyoruz…

Krooked Tarihi:

Krooked, kaykay efsanesi Mark Gonzales’in en uç hayallerinden doğdu. Amaç, hayal edilmeyeni hayal etmek, kayılabilecek en iyi şekilde kaymak. Herkes düz bir şekilde giderken, Krooked doğası gereği gitmesi gereken bir yer olmadan gider.

Krooked Resmi Web Sitesi: https://krookedskateboarding.com/

Instagram: https://www.instagram.com/krooked/

Ürünler görmek için yandaki linke tıklayabilirsiniz: https://www.sbcspor.com/kategori/markalar/krooked

Şimdi de sırada dahada eğlenceli kısım, işte karşısınızda 2021 Sonbahar Krooked’lar..


Krooked Team Eyes

Krooked team eyes serisi Krooked’ın ikonik logosu olan bayık gözlerden oluşuyor. Ön ve arka fon rengi belirsiz bir şekilde üretilen bu deckler tüm Krooked’larda olduğu gibi kendisine has mellow ile high konkeyv arasında bir konkeyve sahip. Kaykay kayarken aradığınız tüm hisleri bulabileceğiniz  kalite ve teknik bu decklerde mevcut. Krooeked Eyes serisi iki farklı boyutu ile bizlerle. 8,06 ve 8,38 genişliğindeki bu decklerin diğer boyut özelliklerini aşağıdaki görselde bulabilirsiniz. Ve tabiki verdiğiniz tüm Krooked deck siparişlerinde hediye olarak griptape ve sticker paketi geliyor.


Krooked Flowers Price Point Serisi

Bu seri adındanda anlayabileceğimiz üzere Krooked’ın uygun fiyatlı deckleri. Kalite olarak aynı ancak bazı giderleri görmezden gelerek bir kısım daha uygun fiyata getirilen her anlamda çiçek gibi deckler. 8,38 ve 8,25 olarak iki farklı boyutu ile bizlerle. Rakamlara tıklayarak linklere gidip dahada detaylı inceleyebilirsiniz. Yanında griptape ve sticker paketi hediyesi ile geliyor…


Krooked Sebo Dried Out

Ve geldik müthiş Sebo Walker adına çıkan Dried out Deck’e. Bu deck Krooked tarzı çiçek desenlerinin kullanıldığı özel kakmalı bir tasarıma sahip. Tanım olarak kısaca ”Kaymaya kıyamıyorum”

Peki kim bu Sebo:

1988 doğumlu Abd’li bir çok yarışmada derecesi olan üst düzey bir kaykaycı olmasının yanında doğa ve sağlık aşığı ve tabiki sanat ile iç içe muhteşem bir karakter. 

Bu arada unutmadan bu şahane deckin ön ve arka fon rengi fotoğraftakinden farklı gelebiliyor yani diğer bir Krooked eğlencesine hoşgeldiniz. Gördüğünüz gibi deckin genişliği 8,06. Eğimleri krema tadında. Tabiki yanında sticker paketi ve griptape hediyesi ile beraber geliyor. Bu yazıya tıklayarak kendisine ulaşın…

Şuraya bir adet Sebo videosu bırakıyoruz…


Krooked Cernicky Serisi

Gelelim Eddie Cernicky serisine. Kendisi, yani Eddie yeni dönem Krooked profesyonellerinden birisi. Takımın geri kalanı gibi kaykay bu adamın içine işliyor. Yokuşları bombalarken switch mi düz mü umursamıyor. Teknik kayma becerisi için ise denilebilirki rüyasında bile wheelie komboları yapabiliyor.

Eddie adına çıkan iki deck modelini aşağıda görüyorsunuz. 8,06 ve 8,25 olark en çok tercih edilen iki boyutta ve iki farklı tasarımla bizlerle buluşuyor.

Aşağıda görmüş olduğunuz ”Kendimi Çok Sevebilirdim” temalı tasarım adına çıkan ilk tasarım ve kendisi 8,25 boyutunda..

Ve buda  bir sonraki ”Kafamdaki Hayaletler” teması ile çıkan tasarım ve kendisi 8,0 boyutunda….

Eddie’nin çıkış videosunu izlemeden geçmeyin, hemen aşağıda…


Krooked Gonz Sweat Pant

Ve işte karşınızda Gonz. Kaykay tarihinin en önemli karakterlerinden birisi. Ve adına çıkan yeni tahtası…

Kısaca Gonz kim desek “Gonz” olarak da bilinen Mark Gonzales, Amerikalı profesyonel kaykaycı ve sanatçı. Modern sokak kaykayının öncüsü olarak bilinir ve Aralık 2011’de Transworld Skateboarding dergisi tarafından “Tüm Zamanların En Etkili Kaykaycısı” seçildi…. diyebiliriz.

8,5 luk bu muhteşem deck, hediye sticker paketi ve griptape ile beraber geliyor. Ön ve arka fon rengi değişkenlik gösteriyor. Bu linkten kendisine ulaşabilirsiniz: https://www.sbcspor.com/urun/krooked-85-gonz-sweat-pant-deck/

Kaykay Nasıl Seçiliyor merak ediyorsanız bu yazıya tıklayın.

Sık sorulan sorular ve cavapları. 

Kaykay Dersleri-Kaykaya başlamak

Kaykayın Temeli Ollie Nasıl Yapılıyor?

Tüm video arşivi için SBC YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz